Nachádzate sa na stránkach, ktoré môžu obsahovať informácie určené iba odbornej verejnosti v oblasti zbraní, streliva a vojenského materiálu.

Nočné videnie Pulsar - typ DN55

Nočné videnie pracuje na princípe zbytkového svetla (mesiac, hviezdy),  ktoré je elektrochemickým procesom znásobené. Výsledkom je obraz jemne zelený v klasickom nočnom videní a šedý obraz pri digitálnom nočnom videní. Jedným z najobľúbenejších predstaviteľov digitálneho nočného videnia je Pulsar Digitálna predsádka DN55 s monokulárnym ďalekohľadom rozmerov 10x32.

 

Nočné videnie Pulsar Digitálna predsádka  DN55 je určené pre rýchlu a jednoduchú konverziu obrazu pri dennom aj nočnom pozorovaní. Prístroj používa vysoko citlivý CCD snímač, vďaka ktorému  pozorujeme kontrastný a ostrý obraz (640x480 pixelov). Úroveň kontrastu a jasu sa nastavuje v 20 úrovniach (0-20), čo umožnuje pozorovanie v rôznych podmienkach. Nočné videnie je možné používať vo veľmi širokom rozsahu teplot od 20 ° do + 50 ° С.

Hlavné menu zahŕňa ďalšie funkcie nastavenia ako napríklad nastavenie zameriavacieho kríža, či indikátor slabej batérie. Nočné videnie Pulsar DN55 je vybavené odnímateľným laserom IR iluminátor (915 nm vlnovej dĺžky, bezpečnostná trieda 1), ktorý pracuje v "neviditeľnej" infračervenej oblasti a je ideálny pre pozorovanie zveri, skryté sledovanie a stráženie objektov pre strážne služby.

Nočné videnie je napájané 4 tužkovými batériami. V balení sa nachádza jeden rezervný batériový tank, v ktorom je vhodné mať nachystané 4 náhradné batérie. V príslušenstve je aj diaľkové ovládanie pre nočné videnie Pulsar Digitálnu predsádku. Vďaka video výstupu je možné zhotoviť videozáznam na externé zariadenie.

Nočné videnie Pulsar Digitálna predsádka DN 55 môžeme považovať pre svoje vlastnosti, parametre a cenu za jeden z najlepších prístrojov tohto druhu na trhu.

 

Nočné videnie si môžete kúpiť na www.dalekohlady-puskohlady.sk/nocne-videnie.

- redakcia nezodpovedá za použitie recenzovaného produktu -