Nachádzate sa na stránkach, ktoré môžu obsahovať informácie určené iba odbornej verejnosti v oblasti zbraní, streliva a vojenského materiálu.

Zbrane BUL Armory na Slovensku

Predajňa zbraní Luxury Guns v Bratislave drží pravidelne skladom exkluzívne zbrane, prémiovej kvality. Teraz vo svojej predajni udomácnila ďalšiu prémiovú značku - Bul Armory. Izraelská Spoločnosť Bul Armory sa špecializuje na výrobu pištolí od roku 1990.

 

Spoločnosť si vybudovala povesť vďaka legendárnej pištoli BUL M5, ktorá bola v tom čase revolučná. Na svetovom trhu to bola jedna z prvých veľkokapacitných zbraní modelu 1911, ktoré používali polymérový rám. Pri výrobe Bul Armory využíval inovačné techniky vstrekovania plastov, a tak dosahoval veľmi vysokú presnosť výroby a kvalitu v dobe, kedy boli polymérové zbrane ešte takpovediac v plienkach. Počas rokov, ktoré od tej doby uplynuli sa línia zbraní rozrástla. Uspokojuje nielen športový trh, ale používa sa v policajných a vojenských zložkách, a tiež začala výroba zbraní určených pre sebaobranu.


- pre zväčšenie klikni na obrázok -


Spoločnosť BUL Armory vyrába prevažne zbrane postavené na modeloch 1911, pričom im vdychuje svojský osobitý dizajn. Fenomenálne spracovanie a najmodernejšie povrchové úpravy dostali spoločnosť BUL Armory na tak vysokú úroveň, že len málo svetových výrobcov zbraní sa im môže rovnať v pomere ceny a výkonu. Svojou vysokou kvalitou povrchových úprav a spracovaním sa zbrane môžu pokojne zaradiť medzi najkvalitnejších výrobcov klonov 1911, ako sú napríklad KIMBER alebo Smith & Wesson, Sig Sauer a podobne.

- pre zväčšenie klikni na obrázok -

Popri modeloch 1911 vyrába BUL Armory aj zbrane za nižšie ceny s polymérovým telom. Jedná sa o model BUL Cherokee. Sú to zbrane, ktoré vychádzajú z dizajnu druhej najkopírovanejšej zbrane sveta CZ 75. Spoločnosť BUL Armory logicky stavila na už dávno vymyslené a preverené konštrukčné prevedenia a vyrába ich vo veľmi vysokej kvalite za veľmi príjemné ceny.

- pre zväčšenie klikni na obrázok -

BUL Armory sa už tradične zúčastňuje vrcholných IPSC podujatí po celom svete, pričom ich strelci majú fenomenálne výsledky. Spoločnosť BUL Armory neustále prináša vylepšenia kvality výroby a neustále dopĺňa a rozširuje svoju ponuku o zbrane s ich osobitým dizajnom, a tak sa snažia vyhovieť širokému spektru klientov, nakoľko každému vyhovuje niečo iné a každý klient zbraň využíva na iné účely.

BUL Amrory aktuálne pre civilný sektor vyrába zbrane v nasledujúcich prevedeniach:

1911 – Classic                SASII – IPSC                  Cherokee
Sport                               Tactical
Tactical

- pre zväčšenie klikni na obrázok -

Predajňa zbraní Luxury Guns v Bratislave drží vždy niekoľko modelov od spoločnosti Bul Armory pravidelne na sklade. V prípade, že Vami požadovaný model by nebol aktuálne na predajni skladom, Luxury Guns Vám ho v relatívne krátkej dobe vie dodať. 

V prípade záujmu o zbrane BUL Armory navštívte našu predajňu LUXURY GUNS v Bratislave. Viac informácii o predajni nájdete na:

www.luxuryguns.sk
Sledujte nás na Instagrame
https://www.instagram.com/luxury_guns/
Sledujte nás na Facebooku https://www.facebook.com/Luxuryguns/

text a foto: Lugury Guns