Nachádzate sa na stránkach, ktoré môžu obsahovať informácie určené iba odbornej verejnosti v oblasti zbraní, streliva a vojenského materiálu.

Zbrane Colt na Slovensku

LUXURY GUNS prináša na Slovenský trh zbrane značky COLT.

História značky Colt siaha až do roku 1836, v ktorom bol Samuelovi Coltovi patentovaný jeho prvý revolver.  Značka Colt sa definitívne presadila v rokoch 1861-1865 počas občianskej vojny Severu proti Juhu, pri ktorej dodávala zbrane obom znepriateleným stranám. V roku 1847 výrobca spolupracoval s americkou armádou na vývoji výkonného revolveru neskôr známeho ako Walker. Od tej doby Colt dodával americkej armáde zbrane pravidelne. Spoločnosť Colt viackrát skrachovala, ale vždy sa znovu postavila na nohy, ako tomu bolo aj naposledy v roku 2015.  V januári 2016 spoločnosť oznámila, že konkurzný súd schválil plán reštrukturalizácie a začala sa nová éra produkcie zbraní.

 

- pre zväčšenie klikni na obrázok -

 

V predajni Luxury Guns nájdete najväčší výber krátkych zbraní od legendárneho výrobcu Colt, ktorý aktuálne radí krátke zbrane do nasledujúcich kategórii:

samonabíjacie zbrane:

MUSTANG Series Gold CUP Series  Wiley Clapp Series
DEFENDER Series Delta ELITE Series TALO Special Edition Series
COMMANDER Series Railgun Series Colt Custom Shop Series
TRADITIONAL Series Combat Elite Series 1903 Re-Issue Series
COMPETITION Series Combat Unite Series  

opakovacie zbrane:

Cobra Series    Single Action Army Series

 

- pre zväčšenie klikni na obrázok -

 

Spoločnosť Colt vyrába v rôznych prevedeniach prevažne modely zbraní založené na legendárnej pištoli 1911, ktorá je najkopírovanejšou na svete. Do aktuálneho portfólia spoločnosť opäť pridáva v menšej miere aj modely revolverov. Zn. Colt je určená pre pravých milovníkov zbraní, ktorí si potrpia na kvalitný originál a nie „klon“ inej značky. Na výber sú zbrane na všetky druhy použitia - šport, armádne použitie alebo každodenná sebaobrana.

 

- pre zväčšenie klikni na obrázok -

 

Okrem aktuálnych modelov tejto najznámejšej značky zbraní na svete nájdete v predajni Luxury Guns v Bratislave aj zberateľmi vyhľadávané staršie modely, ktorých výroba je v súčasnosti už ukončená a ich hodnota neustále rastie. Snahou je neustále získavať aj modely špeciálnejšieho prevedenia, pre náročných zákazníkov. Najpredávanejšie modely revolverov a pištolí sú na predajni k dispozícii skladom, modely z ďalšej ponuky zn. Colt je možné objednať. Ak hľadáte prvotriedne produkty od značky Colt, neváhajte predajňu navštíviť.

- pre zväčšenie klikni na obrázok -

 

Kvalita zn. Colt bola overená ich použitím takmer vo všetkých ozbrojených konfliktoch súčasnej doby v celosvetovom meradle, čo svedčí o ich kvalite. O dôležitosti prelomových konštrukčných prvkov v priebehu rokov výroby zbraní zn. Colt hovorí jedno z najznámejších hesiel v oblasti zbraní:  „Boh stvoril ľudí silných a slabých. Samuel Colt tento rozdiel vymazal“.

 

- pre zväčšenie klikni na obrázok -

Zbrane Colt nájdete v predajni LUXURY GUNS v Bratislave.

text a foto: Lugury Guns
viac info: https://luxuryguns.sk/