Nachádzate sa na stránkach, ktoré môžu obsahovať informácie určené iba odbornej verejnosti v oblasti zbraní, streliva a vojenského materiálu.

Luxury Guns - nový partner

Predajňu zbraní Luxury Guns na Poľnohospodárskej ulici 27 v Bratislavskej Vrakuni prevádzkuje spoločnosť DaVaArms s.r.o. Aj keď je naša kamenná predajňa otvorená len od roku 2015, so zbraňami máme dlhoročné skúsenosti.

Venujeme sa im už od roku 2004, kedy vzniklo Puškárstvo J. Vachálek. Aj preto vám dokážeme poskytnúť profesionálne poradenstvo a servis, ktoré sú podložené rokmi aktívnej práce so zbraňami, strelivom a inými potrebami súvisiacimi so streľbou.

Jedným z našich pilierov, na ktorom si zakladáme, je individuálny prístup ku klientom. Vždy sa maximálne snažíme vypočuť to, o čo má zákazník záujem. Na základe jeho predstáv mu následne vieme ponúknuť presne to, čo potrebuje. Naše poradenstvo je zodpovedné a objektívne, a preto klientov nikdy nenútime do pre nich nevýhodnej kúpy.

Okrem predaja a poradenstva sa venujeme aj profesionálnemu servisu zbraní. Poskytujeme služby opravy zbraní, renovácie či výroby zbrane na mieru. Navyše, renovované zbrane vám ponúkame za výhodné ceny aj v samotnej predajni. Naše dva servisy zbraní sa nachádzajú na oboch koncoch Bratislavy, vďaka čomu sme k vám ešte bližšie.

 

 

Garanciou našej profesionality je aj odborný personál, ktorý vedie predajňu zbraní a jednotlivé servisy. V predajni vás s radosťou obslúži hlavný zbrojár – Bc. Zdeno Vachálek, ktorý vyštudoval viaceré zbrojárske školy v Českej republike. Puškárske práce si môžete pozrieť na stránke servis www.opravazbrani.sk . Oficiálna stránka firmy je https://luxuryguns.sk/